domy pod klucz
Budowa domów
pod klucz

Stawiamy na precyzję wykonania oraz wysokie walory estetyczne. Terminowość realizowanych prac to podstawowa zasada której przestrzegamy oferujac kompleksową budowę domów.

elewacje i ocieplenia budynków
Elewacje i ocieplenia budynków

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, stosujemy wyłącznie profesjonalne systemy ociepleń i noweczesną technologię w termorenowacji i termomodernizacji budynków

wykończenia wnętrz
Wykończenia
i modernizacje wnętrz

Kierujemy się zasadą indywidualnego oaz kompleksowego podejścia do inwestycji, zatem nasi klienci otrzymują wysokiej jakości wykończone i profesjonalnie zmodernizowane wnętrze.

wynajem rusztowań
Wynajem rusztowań i maszyn budowlanych

Wynajem rusztowań oraz dobry stan techniczny, pełna sprawność to gwarancja oferowanych przez nas do wynajęcia maszyn budowlanych
oraz rusztowań. Oferta firmy obejmuje rusztowania typu warszawskie
oraz maszyny do tynkowania.

Kilka słów o nas

Kilka słów o nas

Firma budowlana Piotr Stuglik istnieje na rynku od 2007r. W segmencie budowlanym mamy wieloletnie doświadczenie, własna ekipę budowlaną oraz własny sprzęt.Specjalizujemy sie w pracach wykończeniowych oraz remontowo-budowlanych. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Wszelkie zlecenia wykonujemy ternimowo przy zachowaniu najwyzszej jakości oraz solidności. Każdego klienta oraz zlecenie traktujemy indywidualnie.

Zatrudniamy grono stałych i wyszkolonych pracowników nieustannie dbajac o podnoszenie ich kwalifikacji. To daje nam pewność iż oferujemy klientom wysoki standard prac i umiejętności swiadczonych przez naszych pracowników. Naszym atutem jest również solidne i terminowe wykonawstwo które zawdzięczamy procesowi koordynacji oraz współpracy z wyspecjalizowanym producentami i dostawcami materiałów budowlanych.

Dlaczego my ?

Konkurencyjne i atrakcyjne ceny:
Staramy się dostosować cenę do klienta, co nie wpływa na jakość wykonywanych przez nas uslug. Oferujemy bezpłatną wycenę .
Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wyspecjalizowanymi partnermi:
Połączenia naszego doświadczenia wraz ze współpracą z wyspecjalizowanymi producentami i dostawcami to spełnienie oczekiwań klientów oraz ich zadowolenie z wykonanych przez nas usług
Solidne, szybkie i profesjonalne usługi:
Świadcząc usługi na najwyższym poziomie oferujemy Panstwu realizację budynku w sposób solidny, terminowy oraz przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Oferta

Nasza Firma w liczbach

Wybierz dział aby dowiedzieć się więcej

 • ponad 10 lat doświadczenia

  lat
  doświadczenia

 • ponad 250 zrealizowanych zleceń

  zrealizowane
  zlecenia

 • wykwalifikowana kadra

  wykwalifikowanych pracowników

 • Wynajem rusztowań

  m2 rusztowań
  do dyspozycji

Nasze Realizacje

oferta

Wybierz dział aby dowiedzieć się więcej