Budowa domów
pod klucz

Stawiamy na precyzję wykonania oraz wysokie walory estetyczne. Terminowość realizowanych prac to podstawowa zasada której przestrzegamy oferujac kompleksową budowę domów.

Elewacje i ocieplenia budynków

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, stosujemy wyłącznie profesjonalne systemy ociepleń i noweczesną technologię w termorenowacji i termomodernizacji budynków

Wykończenia
i modernizacje wnętrz

Kierujemy się zasadą indywidualnego oaz kompleksowego podejścia do inwestycji, zatem nasi klienci otrzymują wysokiej jakości wykończone i profesjonalnie zmodernizowane wnętrze.

Wynajem rusztowań i maszyn budowlanych

Wynajem rusztowań oraz dobry stan techniczny, pełna sprawność to gwarancja oferowanych przez nas do wynajęcia maszyn budowlanych
oraz rusztowań. Oferta firmy obejmuje rusztowania typu warszawskie
oraz maszyny do tynkowania.

Domy pod klucz

Dla firmy FB STUGLIK określenie "domy pod klucz" oznacza wykonanie budynku kompletnie wykonczonego w stanie gotowym do uzytku. Klient otrzymuje budynek gotowy do zamieszkania wraz z kluczami.
W kompleksowej budowie domów stosujemy najlepsze rozwiązania izolacyjne, solidne wykonanie oraz terminowość wykonywanych prac budowlanych.Na bieżąco równiez jesteśmy z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi zgodnymi z normami i przepsiami prawa budowlanego.

  Specjalizujemy się również w :

 • Wykonywaniu dociepleń budynków jedno i wielorodzinnych.
 • Wykonywaniu kompleksowych termomodernizacji budynków
 • Wykonywaniu remontów i renowacji elewacji.
 • Wykonywaniu dociepleń i adaptacji poddaszy.

 • Zakładaniu stolarki budowlanej.
 • Wykonywaniu robót budowlanych wykończeniowych.
 • Malowaniu i oblicowaniu ścian.
 • Wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych.


  10 letnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami tak w Polsce jak i poza granicami kraju. Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, Firma Budowlana Stuglik wybiera jako swoich partnerów najlepszych dostawców.

Nasze realizajce

Zainteresowała Cię
nasza oferta ?

Zostaw nam swój numer telefonu
a oddzwonimy