Budowa domów
pod klucz

Stawiamy na precyzję wykonania oraz wysokie walory estetyczne. Terminowość realizowanych prac to podstawowa zasada której przestrzegamy oferujac kompleksową budowę domów.

Elewacje i ocieplenia budynków

Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, stosujemy wyłącznie profesjonalne systemy ociepleń i noweczesną technologię w termorenowacji i termomodernizacji budynków

Wykończenia
i modernizacje wnętrz

Kierujemy się zasadą indywidualnego oaz kompleksowego podejścia do inwestycji, zatem nasi klienci otrzymują wysokiej jakości wykończone i profesjonalnie zmodernizowane wnętrze.

Wynajem rusztowań i maszyn budowlanych

Wynajem rusztowań oraz dobry stan techniczny, pełna sprawność to gwarancja oferowanych przez nas do wynajęcia maszyn budowlanych
oraz rusztowań. Oferta firmy obejmuje rusztowania typu warszawskie
oraz maszyny do tynkowania.

Modernizacja i remonty mieszkań

Jednymi z wielu świadczonych przez nas usług są remonty, modernizacje oraz przebudowy mieszkań. Stawiamy na sprawność i termoinowość wykonywanych przez nas prac.
Do dyspozycji mamy profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę oraz nowocześny sprzęt.Przeprowadzamy gruntowną metamorfozę pomieszczenia poprzez gruntowny remont. Nasz cel to zadowolenie klienta oraz dobra opinia firmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty.


  Specjalizujemy się również w :

 • Wykonywaniu dociepleń budynków jedno i wielorodzinnych.
 • Wykonywaniu kompleksowych termomodernizacji budynków
 • Wykonywaniu remontów i renowacji elewacji.
 • Wykonywaniu dociepleń i adaptacji poddaszy.

 • Zakładaniu stolarki budowlanej.
 • Wykonywaniu robót budowlanych wykończeniowych.
 • Malowaniu i oblicowaniu ścian.
 • Wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych.


  10 letnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami tak w Polsce jak i poza granicami kraju. Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, Firma Budowlana Stuglik wybiera jako swoich partnerów najlepszych dostawców.

Nasze realizajce

Zainteresowała Cię
nasza oferta ?

Zostaw nam swój numer telefonu
a oddzwonimy